Ons team

__________________________________


Directie

 

 

 

                                                                 Random image person             
         

        Random image person       

                                                   


         Nelis van der Hoek
         Cees van der Hoek  


    Directeur / Eigenaar

    Directeur / Eigenaar
 

      T: 078-6912182
      T: 078-6912182
   
                                              E: nvanderhoek@albeka.nl
      E: cvanderhoek@officetrader.nl  


      LinkedinLinkedIn
      Linkedin  

 


Hoofdkantoor

 

 

           Sebastiaan         

                        Maarten            

    

              Arie              

                 Random image person            
Sebastian van Lingen
         Maarten de Haas
         Arie Elshout
  Marina van der Hoek
Controller

    Marketing

    Hoofd administratie    Personeelszaken
T: 078-6912182
      T: 078-6912182
      T: 078-6912182
  T: 078-6912182
E: sebastian@albeka.nl
      E: maarten@albeka.nl
      E: arie@albeka.nl
  E: marina@albeka.nl
LinkedinLinkedIn
      LinkedinLinkedIn
      Linkedin    LinkedinLinkedIn




 
                                              Random image person             
         

        Random image person       

                                                   


       Arisca Braal 

        Jacolina Prins
 


  Administratie

   Administratie

 

    T: 078-6912182

    T: 078-6912182

   
                                            E: Arisca@albeka.nl
     E: jacolina@albeka.nl
 


    Linkedin
    Linkedin
 

 



Hendrik Ido Ambacht

 

 

           Henk van Boggelen

                  Julian van Meerkerk
 
         

            Corine Nobel


           
      Random image person

Henk van Boggelen
         Julian van Meerkerk
         Corine Nobel
  Christian Jonas
Vestigingsmanager @ HIA

    Verkoper @ HIA

    Verkoopster @ HIA    Logistiek
T: 078-6912182
      T: 078-6912182
      T: 078-6912182
  T: 078-6912182
E: henk@albeka.nl
      E: julian@albeka.nl
      E: corine@albeka.nl
  E: christian@albeka.nl

     
     
 

 

.

                   

 

             Random image person 


                  Random image person

    

 

             Hendrik Jan Verloop
Jacco Versprille
         Nathan Biemond
        
  Hendrik jan Verloop
Logistiek

    Magazijn

   
  Logistiek / Verkoop
T: 078-6912182
      T: 078-6912182
     
  T: 078-6912182
E: jacco@albeka.nl
      E: nathan@albeka.nl
     
  E: henrikjan@albeka.nl

     
     
   
                     



          Hans          


                  

    

 

             
Hans Reinders
        
        
 
Logistiek / Magazijn

   

   
 
T: 078-6912182
     
     
 
E: hans@albeka.nl
     
     
 

     
     
   

 

 


Nieuwegein

 

 

              Sjako van Pagee

                     Job Roeleveld
         

             Tim Stout

          
Sjako van Pagee
         Job Roeleveld
         Tim Stout  
Vestigingsmanager @ Nieuwegein

    Verkoper @ Nieuwegein

    Verkoper @ Nieuwegein     
T: 030-6579720
      T: 030-6579720
      T: 030-6579720
 
E: sjako@albeka.nl
      E: job@albeka.nl
      E: tim@albeka.nl  

     
     
 
                     

 

               Jeffrey Schaik    

                     Tom van Dalum         
         

 

                                                                      
Jeffrey Schaik
         Tom van Dalum
        
 
Logistiek @ Nieuwegein

    Logistiek @ Nieuwegein

   
 
T: 030-6579720
      T: 030-6579720
     
 
E: sjako@albeka.nl
      E: tom@albeka.nl
     
 

     
     
 

 


Zoetermeer

 

 

           Random image person   

                      Random image person     
         

           Random image person     

           Random image person     
Arjan Alblas
         Ruud van Zomeren
         Andries Krijgsman    
Vestigingsmanager @ Zoetermeer

    Verkoper @ Zoetermeer

    Logistiek Zoetermeer
   
T: 079-3436931
      T: 079-3436931
      T: 079-3436931
   
E: sjako@albeka.nl
      E: ruud@albeka.nl
      E: andries@albeka.nl    
LinkedinLinkedIn
      Linkedin
      Linkedin    
                     

 


Albeka inkoop (Officetrader)

 

 

          Mark

                     Elias  
         

             Wietse    

             Random image person
Mark Bakker
         Elias Balfoort
         Wietse Heilema
   Kees Bakker
Manager @ Officetrader

    Assistent teamleider @ Officetrader

    Productfotografie @ Officetrader
   Logistiek @ Officetrader
T: 078-6913047
      T: 078-6913047
      T: 078-6913047
  T: 078-6913047
E: mark@officetrader.nl
      E: elias@officetrader.nl
      E: wietse@officetrader.nl
  E: cees@officetrader
LinkedinLinkedIn
      LinkedinLinkedIn
      Linkedin
   Linkedin
                     

 

              Martijn          

                       Herman           
         

           Maarten Verhelst          

                     
Martijn van den Dool
         Herman de Jong
         Maarten Verhelst    
Databeheer @ Officetrader

    Magazijn @ Officetrader

    Logistiek @ Officetrader    
T: 030-6579720
      T: 030-6579720
      T: 030-6579720
 
E: martijn@officetrader.nl
      E: herman@officetrader.nl
      E: maarten@officetrader.nl  
LinkedinLinkedIn
      Linkedin       Linkedin  

 


Facilitair



          Random image person        

                     Random image person         
         

 

             
Hanneke Harbers
         Gerrine Alblas
        
   
facilitair @ Albeka

    facilitair @ Albeka

   
   
T: 078-6913047
      T: 078-6913047
     
 
E: hanneke@albeka.nl
      E: elias@officetrader.nl
     
 
Linkedin
      Linkedin
     
   

 

 

            Terug naar klantenservice >