Vergadertafel Ørsted Deens Ovaal - 300 x 120 cm
- art. 21887
- Levering
- Levertijd: 5 tot 15 werkdagen
In de uitvoering
Indien op voorraad op afspraak afhalen in 3 Albeka showrooms
- Vrijblijvende offerte
- Altijd 5 jaar garantie op je product
- Levering in heel Nederland en België
- Gratis ophalen in onze showrooms
Oordeel Albeka
Voorzien van een prachtig, Deens ovale blad
De Ørsted tafel is verkrijgbaar in 2 afmetingen
Kies je favoriete kleurstelling
De tafel is geschikt voor max. 10 personen
Niet mogelijk om staand aan te vergaderen
Beschrijving
De Ørsted tafel Deens ovaal is een prachtige tafel, ideaal in te zetten in je vergaderruimte, conference room, kantine of andere plek waar je een tafel nodig hebt. Het luxe V-line onderstel is voorzien van een eigentijds Deens ovaal blad waardoor de tafel helemaal thuis past in de moderne kantooromgeving.
De tafel is verkrijgbaar in 2 afmetingen, namelijk: 240 x 120 cm (max. 8 personen) en 300 x 120 cm (max. 10 personen). Het onderstel is gemaakt van metaal en heeft een vaste hoogte van 73,5 cm. Op het onderstel rust het van melamine gemaakte, Deens ovale blad. Melamine is geperst hout met een soort kunststof laag. Het resultaat is een eenvoudig schoon te houden blad met een te gekke uitstraling.
Nieuw bij Albeka: Deens ovaal blad
Maak kennis met ons nieuwe assortiment tafels met Deens ovaal blad. Het moderne, Deens ovale blad is de nieuwste toevoeging aan ons voorraadassortiment bladen en is verkrijgbaar in de kleuren Oak Light, Eiken Naturel, Kasteel Eiken en Shadow Black.
Merk | Solidesk |
---|---|
Type tafel | Vergadertafel, Kantinetafel |
Ondersteltype | V-poot |
Instelbaarheid | Verstellen niet mogelijk |
Aantal personen | 10 personen |
Verrijdbaar | Nee |
Stapelbaar | Nee |
Bladvorm | Deens ovaal |
Materiaal blad | Melamine |
Kleur blad | Naar keuze |
Kleur onderstel | Wit, Aluminium, Antraciet, Zwart |
Breedte (in cm) | 300 |
Diepte (in cm) | 120 |
Minimale hoogte (in cm) | 73.5 |
Maximale hoogte (in cm) | 73.5 |
Dikte blad (in mm) | 25 |
Garantie | 5 jaar |